transporty medyczne

Oferujemy profesjonalny transport medyczny osób chorych, niepełnosprawnych, potrzebujących specjalistycznego środka transportu. Zapewniamy karetki spełniające normy europejskie, w standardzie podstawowym i specjalistycznym. Zamówienia realizujemy na terenie Polski i całej Europy.

Zabezpieczamy imprezy masowe na zlecenie firm, agencji reklamowych, klubów sportowych, czy jednostek samorządowych.

Specjalizujemy się w prowadzeniu szkole z Pierwszej Pomocy. Posiadamy bogatą ofertę szkoleń w opcji podstawowej (BLS) oraz zaawansowanej (ALS). Organizujemy również szkolenia będące elementem spotkań integracyjnych, wyjazdu firmowego, czy pikniku dla pracowników i ich rodzin.

Jednostką szpitalnym oferujemy przewóz krwi, gwarantując przy tym najwyższe standardy jakości, transportując krew pojemnikach medycznych specjalnie do tego przystosowanych.

Pracujemy dla prywatnych i państwowych jednostek medycznych, w tym szpitali, przychodni i gabinetów specjalistycznych, ośrodków medycznych i rehabilitacyjnych, firm ubezpieczeniowych. Współpracujemy z fundacjami oraz instytucjami rządowymi i pozarządowymi.

Zespół ambulans24 to grono kilkuset osób posiadających wieloletnie doświadczenie: pielęgniarki, ratownicy medyczni, lekarze wielu specjalności, kierowcy z praktyką w pracy w zespołach ratownictwa medycznego.